WECK 340 ml WECK κυλινδρικό βάζο, στόμιο: στρογγυλό χείλος
Κωδικός άρθρου : 100033980
340 ml WECK κυλινδρικό βάζο, στόμιο: στρογγυλό χείλος
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,09 €
21
1,05 €
3%
63
1,03 €
5%
105
1,00 €
8%
252
0,82 €
24%
504
0,79 €
27%
1.008
0,76 €
30%
1.326
0,67 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,09 € 1,09 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Τα γυαλιά κυλίνδρου WECK είναι ευέλικτα. Το μικρότερο από αυτά, στα 340 ml, είναι πολύ καλό για το τουρσί ή τη συντήρηση λαχανικών, μικρών ποσοτήτων κομπόστας ή smoothies. Επιπλέον, μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για διακόσμηση και μπορεί να φωτίσει μια ζεστή βραδιά με ένα κερί, για παράδειγμα. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 360 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 340 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 67,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 220 g |
| ύψος | 132 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Τα γυαλιά κυλίνδρου WECK είναι ευέλικτα. Το μικρότερο από αυτά, στα 340 ml, είναι πολύ καλό για το τουρσί ή τη συντήρηση λαχανικών, μικρών ποσοτήτων κομπόστας ή smoothies. Επιπλέον, μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για διακόσμηση και μπορεί να φωτίσει μια ζεστή βραδιά με ένα κερί, για παράδειγμα. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 360 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 340 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 67,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 220 g |
| ύψος | 132 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.














