
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 580 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 580 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 100 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 106,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
3 Μαρτίου 2026 2:26 μ.μ.
Nice pots
They are so cute and lovely for Desserts.
4 Φεβρουαρίου 2025 12:11 μ.μ.
Vielseitig und schön!
Die Weck Sturzgläser sind perfekt für Desserts oder zum Einkochen kleiner Mengen. Sie sind sehr stabil und sehen zudem schön aus. Die Lieferung erfolgte schnell und die Gläser waren sicher verpackt. Ich bin sehr zufrieden!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 580 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 580 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 100 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 106,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
3 Μαρτίου 2026 2:26 μ.μ.
Nice pots
They are so cute and lovely for Desserts.
4 Φεβρουαρίου 2025 12:11 μ.μ.
Vielseitig und schön!
Die Weck Sturzgläser sind perfekt für Desserts oder zum Einkochen kleiner Mengen. Sie sind sehr stabil und sehen zudem schön aus. Die Lieferung erfolgte schnell und die Gläser waren sicher verpackt. Ich bin sehr zufrieden!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
















