WECK 560 ml βάζο WECK-Schmuckglas, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100033930
560 ml βάζο WECK-Schmuckglas, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,40 €
20
1,36 €
2%
50
1,32 €
5%
100
1,29 €
7%
200
1,08 €
22%
300
1,06 €
24%
594
0,98 €
30%
1.188
0,95 €
32%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,40 € 1,40 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με χωρητικότητα 560 ml, το διακοσμητικό ποτήρι WECK είναι τέλειο για τη συντήρηση κομπόστες, μούσλι ή μαρμελάδες. Χάρη στο βολβώδες σχήμα του, το ποτήρι προσελκύει την προσοχή όλων και είναι πραγματικά εντυπωσιακό σε οποιοδήποτε ράφι κουζίνας ή ως διακόσμηση στο τραπέζι. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 560 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 560 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 118 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 88 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με χωρητικότητα 560 ml, το διακοσμητικό ποτήρι WECK είναι τέλειο για τη συντήρηση κομπόστες, μούσλι ή μαρμελάδες. Χάρη στο βολβώδες σχήμα του, το ποτήρι προσελκύει την προσοχή όλων και είναι πραγματικά εντυπωσιακό σε οποιοδήποτε ράφι κουζίνας ή ως διακόσμηση στο τραπέζι. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 560 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 560 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 118 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 88 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















