WECK 1.000 ml φιάλη χυμού WECK #, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100033970
1.000 ml φιάλη χυμού WECK #, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,79 €
10
1,78 €
0%
20
1,76 €
1%
50
1,70 €
5%
100
1,55 €
13%
250
1,45 €
18%
375
1,33 €
25%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,79 € 1,79 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι χυμού WECK 1062 ml είναι ιδανικό για σερβίρισμα ποτών, σάλτσες ή σιρόπι, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως καράφα για κρασί, για παράδειγμα. Χάρη στον διαχρονικά όμορφο σχεδιασμό τους, μπορούν να χρησιμοποιηθούν με διάφορους τρόπους. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1020 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 92,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 485 g |
| ύψος | 250,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι χυμού WECK 1062 ml είναι ιδανικό για σερβίρισμα ποτών, σάλτσες ή σιρόπι, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως καράφα για κρασί, για παράδειγμα. Χάρη στον διαχρονικά όμορφο σχεδιασμό τους, μπορούν να χρησιμοποιηθούν με διάφορους τρόπους. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1020 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 92,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 485 g |
| ύψος | 250,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















