WECK 290 ml WECK-γυάλινο βάζο με πλατύ στόμιο, άνοιγμα: στρογγυλό χείλος
Κωδικός άρθρου : 100033770
290 ml WECK-γυάλινο βάζο με πλατύ στόμιο, άνοιγμα: στρογγυλό χείλος
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,88 €
20
0,85 €
3%
50
0,83 €
5%
100
0,81 €
7%
250
0,66 €
24%
500
0,64 €
27%
1.000
0,62 €
29%
1.248
0,53 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,88 € 0,88 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Όσον αφορά την αποθήκευση, το σερβίρισμα ή την απλή κατανάλωση, το ποτήρι WECK 290 ml είναι ιδανικό. Είτε είναι μουστάρδα, πίτα, κέικ, βότανα ή πουτίγκα - το ποτήρι προσφέρει τον ιδανικό χώρο για όλες τις λιχουδιές. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 290 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 290 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 100 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 165 g |
| ύψος | 53,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Όσον αφορά την αποθήκευση, το σερβίρισμα ή την απλή κατανάλωση, το ποτήρι WECK 290 ml είναι ιδανικό. Είτε είναι μουστάρδα, πίτα, κέικ, βότανα ή πουτίγκα - το ποτήρι προσφέρει τον ιδανικό χώρο για όλες τις λιχουδιές. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 290 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 290 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 100 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 165 g |
| ύψος | 53,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















