Kavodrink Βιδωτό καπάκι με μεντεσέ, Kavodrink, πλαστικό PP, λευκό
Κωδικός άρθρου : 100034580
Βιδωτό καπάκι με μεντεσέ, Kavodrink, πλαστικό PP, λευκό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,60 €
10
1,54 €
3%
20
1,49 €
6%
50
1,46 €
8%
100
1,20 €
25%
250
1,16 €
27%
500
1,11 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,60 € 1,60 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο λευκός βιδωτός κλείστρος με πτυσσόμενο μεντεσέ είναι κατασκευασμένος από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) και εγγυάται μια ασφαλή, γρήγορη στερέωση. Μέσω του ενσωματωμένου πτυσσόμενου μεντεσέ, το κλείστρο ανοίγει και κλείνει εύκολα, ενώ το στιβαρό υλικό προσφέρει προστασία από διαρροές και ρύπανση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 50,2 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Αυστρία |
| βάρος | 12 g |
| ύψος | 35 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Kavodrink |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο λευκός βιδωτός κλείστρος με πτυσσόμενο μεντεσέ είναι κατασκευασμένος από ανθεκτικό πολυπροπυλένιο (PP) και εγγυάται μια ασφαλή, γρήγορη στερέωση. Μέσω του ενσωματωμένου πτυσσόμενου μεντεσέ, το κλείστρο ανοίγει και κλείνει εύκολα, ενώ το στιβαρό υλικό προσφέρει προστασία από διαρροές και ρύπανση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 50,2 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Αυστρία |
| βάρος | 12 g |
| ύψος | 35 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Kavodrink |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.












