Kavodrink 500 ml πλαστικό μπουκάλι πόσης PET 'Kavodrink', πλαστικό, μπλε
Κωδικός άρθρου : 100034540
500 ml πλαστικό μπουκάλι πόσης PET 'Kavodrink', πλαστικό, μπλε
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,06 €
12
2,95 €
3%
21
2,86 €
6%
63
2,80 €
8%
105
2,18 €
28%
252
2,10 €
31%
500
2,02 €
33%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,06 € 3,06 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Αυτό το πλαστικό μπουκάλι δεν είναι τίποτα συνηθισμένο! Το Kavodrink 500ml είναι κατασκευασμένο από Tritan, είναι ανθεκτικό και χωρίς BPA, που σημαίνει ότι δεν περιέχει πλαστικοποιητές και είναι ιδανικό για την υγεία. Επιπλέον, το μπουκάλι είναι φιλικό προς το περιβάλλον γιατί μπορείτε να το ξαναγεμίζετε ξανά και ξανά. Αυτό σημαίνει ότι δεν παράγονται περιττά απόβλητα, όπως συμβαίνει με τα μπουκάλια μιας χρήσης, τα οποία είναι δύσκολο να απορριφθούν και μολύνουν τις υδάτινες οδούς μας. Το Κάβο
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 530 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Αυστρία |
| βάρος | 52,5 g |
| ύψος | 180 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Κατασκευαστής | Kavodrink |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Αυτό το πλαστικό μπουκάλι δεν είναι τίποτα συνηθισμένο! Το Kavodrink 500ml είναι κατασκευασμένο από Tritan, είναι ανθεκτικό και χωρίς BPA, που σημαίνει ότι δεν περιέχει πλαστικοποιητές και είναι ιδανικό για την υγεία. Επιπλέον, το μπουκάλι είναι φιλικό προς το περιβάλλον γιατί μπορείτε να το ξαναγεμίζετε ξανά και ξανά. Αυτό σημαίνει ότι δεν παράγονται περιττά απόβλητα, όπως συμβαίνει με τα μπουκάλια μιας χρήσης, τα οποία είναι δύσκολο να απορριφθούν και μολύνουν τις υδάτινες οδούς μας. Το Κάβο
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 530 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Αυστρία |
| βάρος | 52,5 g |
| ύψος | 180 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Κατασκευαστής | Kavodrink |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.








