WECK Καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη, για στόμιο: RR80
Κωδικός άρθρου : 100034110
Καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη, για στόμιο: RR80
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,53 €
20
0,52 €
1%
50
0,48 €
9%
100
0,47 €
11%
500
0,41 €
22%
1.000
0,40 €
24%
3.432
0,37 €
30%
6.864
0,35 €
33%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,53 € 0,53 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη είναι ειδικά σχεδιασμένο για στόμια τύπου RR80 με στρογγυλή άκρη και εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση χάρη στην ακριβή εφαρμογή του. Το στρογγυλό σχήμα του καπακιού εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή της πίεσης, που εγγυάται το κλείσιμο των βάζων για τουρσί. Το υλικό και η κατασκευή είναι σχεδιασμένα για αξιοπιστία και ανθεκτικότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 90 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 85 g |
| ύψος | 12,2 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | RR80 |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη είναι ειδικά σχεδιασμένο για στόμια τύπου RR80 με στρογγυλή άκρη και εξασφαλίζει ασφαλή σφράγιση χάρη στην ακριβή εφαρμογή του. Το στρογγυλό σχήμα του καπακιού εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή της πίεσης, που εγγυάται το κλείσιμο των βάζων για τουρσί. Το υλικό και η κατασκευή είναι σχεδιασμένα για αξιοπιστία και ανθεκτικότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 90 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 85 g |
| ύψος | 12,2 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | RR80 |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




















