WECK Καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη #, για στόμιο: RR60
Κωδικός άρθρου : 100034100
Καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη #, για στόμιο: RR60
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,58 €
20
0,57 €
1%
50
0,54 €
6%
100
0,53 €
8%
250
0,42 €
27%
500
0,40 €
31%
1.000
0,39 €
32%
2.500
0,33 €
43%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,58 € 0,58 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη για το στόμιο RR60 διακρίνεται για το ακριβές, στρογγυλό του σχήμα, που είναι βέλτιστα προσαρμοσμένο στα βάζα WECK. Εξασφαλίζει ασφαλές κλείσιμο και διατηρεί αξιόπιστα τη φρεσκάδα των τροφίμων σας. Το καπάκι είναι κατασκευασμένο ανθεκτικά και προσφέρει πρακτική χρήση στην καθημερινότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,5 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 50 g |
| ύψος | 11,7 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | RR60 |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη για το στόμιο RR60 διακρίνεται για το ακριβές, στρογγυλό του σχήμα, που είναι βέλτιστα προσαρμοσμένο στα βάζα WECK. Εξασφαλίζει ασφαλές κλείσιμο και διατηρεί αξιόπιστα τη φρεσκάδα των τροφίμων σας. Το καπάκι είναι κατασκευασμένο ανθεκτικά και προσφέρει πρακτική χρήση στην καθημερινότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,5 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 50 g |
| ύψος | 11,7 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | RR60 |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















