WECK Καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη, για στόμιο: RR40
Κωδικός άρθρου : 100034090
Καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη, για στόμιο: RR40
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,45 €
20
0,44 €
2%
50
0,43 €
4%
100
0,42 €
6%
250
0,35 €
22%
500
0,34 €
24%
1.000
0,33 €
26%
2.500
0,29 €
35%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,45 € 0,45 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη ταιριάζει τέλεια σε στόμια με στρογγυλή άκρη RR40. Αυτό το πρακτικό κλείσιμο εξασφαλίζει σταθερή εφαρμογή και κομψή εμφάνιση στα βάζα WECK σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 55 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 43 g |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | RR40 |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη ταιριάζει τέλεια σε στόμια με στρογγυλή άκρη RR40. Αυτό το πρακτικό κλείσιμο εξασφαλίζει σταθερή εφαρμογή και κομψή εμφάνιση στα βάζα WECK σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 55 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 43 g |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | RR40 |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















