WECK Καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη, για στόμιο: RR120
Κωδικός άρθρου : 100034130
Καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη, για στόμιο: RR120
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,91 €
20
0,89 €
2%
50
0,86 €
5%
100
0,84 €
7%
250
0,74 €
18%
500
0,72 €
20%
1.000
0,68 €
25%
2.500
0,63 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,91 € 0,91 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη έχει σχεδιαστεί ειδικά για το στόμιο με στρογγυλή άκρη του μοντέλου RR120. Το καπάκι εξασφαλίζει ασφαλές, αεροστεγές κλείσιμο και επιτρέπει μια κομψή και πρακτική αποθήκευση τροφίμων στα βάζα WECK.
| Διάμετρος - εξωτερική | 127,1 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 170 g |
| ύψος | 12,7 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | RR120 |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη έχει σχεδιαστεί ειδικά για το στόμιο με στρογγυλή άκρη του μοντέλου RR120. Το καπάκι εξασφαλίζει ασφαλές, αεροστεγές κλείσιμο και επιτρέπει μια κομψή και πρακτική αποθήκευση τροφίμων στα βάζα WECK.
| Διάμετρος - εξωτερική | 127,1 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 170 g |
| ύψος | 12,7 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | RR120 |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

















