WECK Καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη #, για στόμιο: RR100
Κωδικός άρθρου : 100034120
Καπάκι γυάλινου βάζου WECK με στρογγυλή άκρη #, για στόμιο: RR100
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,67 €
20
0,65 €
2%
50
0,64 €
4%
100
0,63 €
5%
250
0,49 €
26%
500
0,48 €
28%
1.000
0,46 €
31%
2.500
0,39 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,67 € 0,67 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το στρογγυλό καπάκι WECK-Glasdeckel Rundrand είναι το τέλειο καπάκι για τα στρογγυλά βάζα σας με άνοιγμα RR100. Το υψηλής ποιότητας γυαλί σφραγίζει αξιόπιστα το περιεχόμενό σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 110 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 130 g |
| ύψος | 12,7 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | RR100 |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το στρογγυλό καπάκι WECK-Glasdeckel Rundrand είναι το τέλειο καπάκι για τα στρογγυλά βάζα σας με άνοιγμα RR100. Το υψηλής ποιότητας γυαλί σφραγίζει αξιόπιστα το περιεχόμενό σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 110 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 130 g |
| ύψος | 12,7 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | RR100 |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.



















