WECK 500 ml φιάλη χυμού WECK, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100033960
500 ml φιάλη χυμού WECK, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,41 €
30
1,37 €
2%
60
1,33 €
5%
105
1,30 €
7%
255
1,07 €
24%
510
1,03 €
26%
795
0,98 €
30%
1.590
0,87 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,41 € 1,41 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με 540ml, το μπουκάλι χυμού WECK είναι ιδανικό για σερβίρισμα ροφημάτων ή σάλτσες, αλλά και για αποθήκευση σιροπιού, μούσλι ή μπαχαρικών. Χάρη στον κομψό σχεδιασμό του, τραβάει πάντα την προσοχή παντού, είτε στο ντουλάπι είτε στο τραπέζι. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 540 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 79,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 290 g |
| ύψος | 183,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με 540ml, το μπουκάλι χυμού WECK είναι ιδανικό για σερβίρισμα ροφημάτων ή σάλτσες, αλλά και για αποθήκευση σιροπιού, μούσλι ή μπαχαρικών. Χάρη στον κομψό σχεδιασμό του, τραβάει πάντα την προσοχή παντού, είτε στο ντουλάπι είτε στο τραπέζι. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 540 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 79,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 290 g |
| ύψος | 183,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















