WECK 370 ml βάζο WECK με καπάκι, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100033790
370 ml βάζο WECK με καπάκι, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,98 €
20
0,96 €
2%
50
0,92 €
6%
100
0,91 €
7%
250
0,75 €
23%
468
0,72 €
26%
936
0,70 €
28%
1.872
0,60 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,98 € 0,98 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με χωρητικότητα 370ml, το γυάλινο βάζο WECK είναι κατάλληλο σχεδόν για οτιδήποτε. Είτε για σερβίρισμα επιδόρπιο είτε για ντιπ, για ψήσιμο μικρών αρτοσκευασμάτων, είτε για αποθήκευση μουστάρδας, πέστο ή παρόμοιων πιάτων - αυτό το ποτήρι είναι ουσιαστικά ένα πολυτελές και φαίνεται διαχρονικά κομψό. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 370 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 370 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 100 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 205 g |
| ύψος | 69 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με χωρητικότητα 370ml, το γυάλινο βάζο WECK είναι κατάλληλο σχεδόν για οτιδήποτε. Είτε για σερβίρισμα επιδόρπιο είτε για ντιπ, για ψήσιμο μικρών αρτοσκευασμάτων, είτε για αποθήκευση μουστάρδας, πέστο ή παρόμοιων πιάτων - αυτό το ποτήρι είναι ουσιαστικά ένα πολυτελές και φαίνεται διαχρονικά κομψό. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 370 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 370 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 100 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 205 g |
| ύψος | 69 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















