WECK 300 ml βάζο WECK Gourmet, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100033850
300 ml βάζο WECK Gourmet, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,34 €
20
1,30 €
2%
50
1,26 €
5%
100
1,23 €
8%
250
1,03 €
23%
500
0,99 €
26%
1.071
0,94 €
29%
1.344
0,89 €
33%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,34 € 1,34 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ένα χαμηλό ποτήρι με φαρδύ άνοιγμα - αυτό είναι το γκουρμέ ποτήρι WECK 300 ml και είναι ιδανικό για κέικ, πουτίγκες ή άλλα πράγματα που πρέπει να ξεχυθούν ξανά μετά την προετοιμασία. Η ανατροπή δεν είναι απαραίτητη, καθώς είναι ιδανική και για σερβίρισμα ντιπ ή αλείμματα.Το ασορτί γυάλινο καπάκι περιλαμβάνεται στην παράδοση. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 310 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 300 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 118,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 260 g |
| ύψος | 48,4 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ένα χαμηλό ποτήρι με φαρδύ άνοιγμα - αυτό είναι το γκουρμέ ποτήρι WECK 300 ml και είναι ιδανικό για κέικ, πουτίγκες ή άλλα πράγματα που πρέπει να ξεχυθούν ξανά μετά την προετοιμασία. Η ανατροπή δεν είναι απαραίτητη, καθώς είναι ιδανική και για σερβίρισμα ντιπ ή αλείμματα.Το ασορτί γυάλινο καπάκι περιλαμβάνεται στην παράδοση. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 310 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 300 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 118,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 260 g |
| ύψος | 48,4 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















