WECK 290 ml WECK-Quadroglas, τετράγωνο, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100034020
290 ml WECK-Quadroglas, τετράγωνο, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,97 €
10
0,95 €
2%
20
0,91 €
6%
50
0,90 €
7%
100
0,75 €
22%
250
0,74 €
23%
500
0,73 €
24%
1.014
0,72 €
25%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,97 € 0,97 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Τα γυαλιά WECK quadro εντυπωσιάζουν με το κωνικό τους σχήμα και την τετράγωνη βάση τους. Με χωρητικότητα 290 ml, αυτό το ποτήρι είναι ιδανικό για την προετοιμασία μικρών μερίδων, όπως ένα μικρό επιδόρπιο, π.χ. μους ή τιραμισού, αλλά το ποτήρι είναι κατάλληλο και για ντιπ. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 290 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 290 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 100 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 200 g |
| ύψος | 60,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Τα γυαλιά WECK quadro εντυπωσιάζουν με το κωνικό τους σχήμα και την τετράγωνη βάση τους. Με χωρητικότητα 290 ml, αυτό το ποτήρι είναι ιδανικό για την προετοιμασία μικρών μερίδων, όπως ένα μικρό επιδόρπιο, π.χ. μους ή τιραμισού, αλλά το ποτήρι είναι κατάλληλο και για ντιπ. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 290 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 290 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 100 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 200 g |
| ύψος | 60,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















