WECK 250 ml φιάλη χυμού WECK, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100033950
250 ml φιάλη χυμού WECK, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,30 €
21
1,27 €
2%
63
1,23 €
5%
105
1,20 €
7%
252
0,97 €
25%
504
0,95 €
26%
1.008
0,91 €
30%
1.284
0,83 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,30 € 1,30 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι χυμού WECK 310 ml (310 ml γεμάτο μέχρι το χείλος, σχεδιασμένο για γέμιση περίπου 250 ml) έχει πολλές λειτουργίες. Είτε για το βράσιμο σιροπιού ή ζωμού, για την αποθήκευση smoothies, για παράδειγμα, είτε για το σερβίρισμα ποτών ή σάλτσες. Ό,τι και να γίνει, πάντα κόβει καλή σιλουέτα. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 310 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 205 g |
| ύψος | 140 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι χυμού WECK 310 ml (310 ml γεμάτο μέχρι το χείλος, σχεδιασμένο για γέμιση περίπου 250 ml) έχει πολλές λειτουργίες. Είτε για το βράσιμο σιροπιού ή ζωμού, για την αποθήκευση smoothies, για παράδειγμα, είτε για το σερβίρισμα ποτών ή σάλτσες. Ό,τι και να γίνει, πάντα κόβει καλή σιλουέτα. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 310 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 205 g |
| ύψος | 140 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















