WECK 220 ml βάζο WECK, άνοιγμα: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100033920
220 ml βάζο WECK, άνοιγμα: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,00 €
20
0,97 €
3%
50
0,94 €
6%
100
0,91 €
8%
250
0,76 €
24%
500
0,72 €
28%
1.000
0,70 €
30%
1.690
0,63 €
37%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,00 € 1,00 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διακοσμητικό βάζο WECK των 220 ml χρησιμοποιείται συχνά για τη συντήρηση μαρμελάδας, μουστάρδας ή μαρμελάδων. Λόγω του βολβώδους σχήματος του, το ποτήρι φαίνεται πολύ κομψό και είναι επίσης πολύ κατάλληλο για μικρά δώρα. Ένα πραγματικό στολίδι! Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 220 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 220 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 87,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 130 g |
| ύψος | 65,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διακοσμητικό βάζο WECK των 220 ml χρησιμοποιείται συχνά για τη συντήρηση μαρμελάδας, μουστάρδας ή μαρμελάδων. Λόγω του βολβώδους σχήματος του, το ποτήρι φαίνεται πολύ κομψό και είναι επίσης πολύ κατάλληλο για μικρά δώρα. Ένα πραγματικό στολίδι! Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 220 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 220 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 87,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 130 g |
| ύψος | 65,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















