WECK 1.750 ml WECK-γυάλινο βάζο τύπου τουλίπας, στόμιο: στρογγυλή άκρη

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1750 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 128 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 630 g |
| ύψος | 193 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Φεβρουαρίου 2025 11:52 π.μ.
Wunderschöne Gläser für Desserts!
Diese Weck Tulpengläser sind nicht nur praktisch, sondern sehen auch toll aus! Ich nutze sie für Desserts und Vorräte in meiner Küche. Die Qualität ist wie immer bei Flaschenland hervorragend, und die Lieferung erfolgte pünktlich und sicher verpackt. Ich bin sehr zufrieden!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1750 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 128 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 630 g |
| ύψος | 193 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Φεβρουαρίου 2025 11:52 π.μ.
Wunderschöne Gläser für Desserts!
Diese Weck Tulpengläser sind nicht nur praktisch, sondern sehen auch toll aus! Ich nutze sie für Desserts und Vorräte in meiner Küche. Die Qualität ist wie immer bei Flaschenland hervorragend, und die Lieferung erfolgte pünktlich und sicher verpackt. Ich bin sehr zufrieden!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
















