WECK 1.062 ml WECK-γυαλί κοσμήματος, άνοιγμα: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100033940
1.062 ml WECK-γυαλί κοσμήματος, άνοιγμα: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,21 €
20
2,15 €
2%
50
2,08 €
5%
80
2,05 €
7%
120
1,68 €
23%
180
1,65 €
25%
360
1,56 €
29%
720
1,48 €
33%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,21 € 2,21 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Είτε για συντήρηση λαχανικών ή κομπόστες, αποθήκευση μούσλι ή βότανα, είτε για σερβίρισμα σούπες ή σαλάτες - το διακοσμητικό ποτήρι των 1062 ml από την WECK δεν είναι μόνο μια εξαιρετική επιλογή αποθήκευσης, αλλά και ένα πραγματικό μάτι! Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1062 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1062 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 145 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 105 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Είτε για συντήρηση λαχανικών ή κομπόστες, αποθήκευση μούσλι ή βότανα, είτε για σερβίρισμα σούπες ή σαλάτες - το διακοσμητικό ποτήρι των 1062 ml από την WECK δεν είναι μόνο μια εξαιρετική επιλογή αποθήκευσης, αλλά και ένα πραγματικό μάτι! Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1062 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1062 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 145 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 105 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


















