WECK 1.040 ml WECK-γυάλινο κυλινδρικό δοχείο, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100034000
1.040 ml WECK-γυάλινο κυλινδρικό δοχείο, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,91 €
20
1,85 €
3%
50
1,80 €
5%
80
1,76 €
7%
130
1,42 €
25%
260
1,37 €
28%
520
1,33 €
30%
1.040
1,15 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,91 € 1,91 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Όπως όλα τα κυλινδρικά βάζα WECK, έτσι και αυτό με χωρητικότητα 1040 ml είναι ιδανικό για τη συντήρηση μακριών λαχανικών, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για κεράσια ή ξινολάχανο. Το ίσιο σχήμα είναι επίσης καλό για διακόσμηση, για παράδειγμα μικρά φυτά ή άμμος. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1040 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1040 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 89,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 495 g |
| ύψος | 205,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Όπως όλα τα κυλινδρικά βάζα WECK, έτσι και αυτό με χωρητικότητα 1040 ml είναι ιδανικό για τη συντήρηση μακριών λαχανικών, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για κεράσια ή ξινολάχανο. Το ίσιο σχήμα είναι επίσης καλό για διακόσμηση, για παράδειγμα μικρά φυτά ή άμμος. Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1040 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1040 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 89,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 495 g |
| ύψος | 205,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.















