Potíria kai fiales Φιάλη Roll-On 10 ml, γυάλινη, καφέ, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100039390
Φιάλη Roll-On 10 ml, γυάλινη, καφέ, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,07 €
50
0,97 €
9%
100
0,78 €
27%
286
0,71 €
33%
572
0,65 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,07 € 1,07 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Χάρη στην εφαρμογή με ρολό, το μπουκάλι των 10 ml είναι ιδανικό για στοχευμένη κατανομή υγρών. Η εφαρμογή με ρολό και το καπάκι διατίθενται ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 12 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 19,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 21 g |
| ύψος | 72,2 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Χάρη στην εφαρμογή με ρολό, το μπουκάλι των 10 ml είναι ιδανικό για στοχευμένη κατανομή υγρών. Η εφαρμογή με ρολό και το καπάκι διατίθενται ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 12 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 19,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 21 g |
| ύψος | 72,2 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




