CARRY Bottles 700 ml Παγούρι CARRY Bottle 'Structure of Life', Στόμιο: Βιδωτό καπάκι

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι CARRY 700 ml «Structure of Life» είναι ένα στρογγυλό μπουκάλι νερού, εξοπλισμένο με ένα ασφαλές καπάκι βιδωτό που αποτρέπει τις διαρροές. Αυτό το όμορφο, διακριτικά διακοσμημένο γυάλινο μπουκάλι σας προσκαλεί να σας συνοδεύει παντού και να φέρνει ένα χαμόγελο σε κάθε γουλιά.
Το μπουκάλι χωράει 700 ml και διατηρεί τα ποτά φρέσκα και δροσιστικά.
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 73 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 540 g |
| ύψος | 260 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Σύνδεση
Το μπουκάλι CARRY 700 ml «Structure of Life» είναι ένα στρογγυλό μπουκάλι νερού, εξοπλισμένο με ένα ασφαλές καπάκι βιδωτό που αποτρέπει τις διαρροές. Αυτό το όμορφο, διακριτικά διακοσμημένο γυάλινο μπουκάλι σας προσκαλεί να σας συνοδεύει παντού και να φέρνει ένα χαμόγελο σε κάθε γουλιά.
Το μπουκάλι χωράει 700 ml και διατηρεί τα ποτά φρέσκα και δροσιστικά.
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 73 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 540 g |
| ύψος | 260 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Σύνδεση
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.







