WECK 600 ml γυάλινο βάζο WECK κυλινδρικό, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Κωδικός άρθρου : 100033990
600 ml γυάλινο βάζο WECK κυλινδρικό, στόμιο: στρογγυλή άκρη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,37 €
12
1,34 €
2%
21
1,29 €
5%
63
1,27 €
7%
105
1,04 €
24%
252
1,00 €
27%
504
0,96 €
29%
884
0,88 €
35%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,37 € 1,37 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το γυαλί κυλίνδρου WECK 600 ml είναι ευέλικτο. Με ύψος 21 εκατοστά, χρησιμοποιείται συχνά για την κονσερβοποίηση σπαραγγιών ή άλλων μακριών λαχανικών, αλλά και για την αποθήκευση σπιτικών smoothies, για παράδειγμα. Το απλό σχήμα του ποτηριού το καθιστά ιδανικό για χρήση ως βάζο ή για άλλους διακοσμητικούς σκοπούς. Μπορείτε να δείτε: ένας πραγματικός ολόπλευρος! Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 600 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 600 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 67,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 290 g |
| ύψος | 205,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το γυαλί κυλίνδρου WECK 600 ml είναι ευέλικτο. Με ύψος 21 εκατοστά, χρησιμοποιείται συχνά για την κονσερβοποίηση σπαραγγιών ή άλλων μακριών λαχανικών, αλλά και για την αποθήκευση σπιτικών smoothies, για παράδειγμα. Το απλό σχήμα του ποτηριού το καθιστά ιδανικό για χρήση ως βάζο ή για άλλους διακοσμητικούς σκοπούς. Μπορείτε να δείτε: ένας πραγματικός ολόπλευρος! Για περαιτέρω σφράγιση ή συντήρηση, προσφέρουμε δακτυλίους συντήρησης, σφιγκτήρες συντήρησης και πρόσθετα ανταλλακτικά γυάλινα καπάκια ως αξεσουάρ που μπορούν να παραγγελθούν ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 600 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 600 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 67,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 290 g |
| ύψος | 205,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.














