Rastal 500 ml ποτήρι μπύρας 'Ranft', γυαλί
Κωδικός άρθρου : 100029610
500 ml ποτήρι μπύρας 'Ranft', γυαλί
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,48 €
6
3,40 €
2%
12
3,32 €
4%
36
3,23 €
7%
72
2,85 €
18%
144
2,76 €
20%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,48 € 3,48 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ποτήρι σιταρένιας μπύρας 500ml PRINZ SEPPL (RASTAL) χαρακτηρίζεται από κλασικό σχεδιασμό και ισχυρή γυάλινη βάση. Από κάτω προς τα πάνω!!! Χωρίς γραμμή πλήρωσης/βαθμονόμησης, πλένεται στο πλυντήριο πιάτων (σύμφωνα με τις παραμέτρους του κατασκευαστή)
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 674 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 86 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 470 g |
| ύψος | 233 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το ποτήρι σιταρένιας μπύρας 500ml PRINZ SEPPL (RASTAL) χαρακτηρίζεται από κλασικό σχεδιασμό και ισχυρή γυάλινη βάση. Από κάτω προς τα πάνω!!! Χωρίς γραμμή πλήρωσης/βαθμονόμησης, πλένεται στο πλυντήριο πιάτων (σύμφωνα με τις παραμέτρους του κατασκευαστή)
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 674 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 86 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 470 g |
| ύψος | 233 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.








