Potíria kai fiales 500 ml πλαστικό δοχείο 'Magic', PP, φυσικό, στόμιο: βιδωτό καπάκι

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 555 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 100,9 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 62 g |
| ύψος | 84 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
Σύνδεση
1 σχόλια
5 Οκτωβρίου 2023 5:53 μ.μ.
Schön und sicher
Ich benutze diese formschöne Kunststoffdose für meine handgemachten Peelings. Diese Dose ist stabil und durch die Abdeckscheibe ist sie auch auslaufsicher.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 555 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 100,9 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 62 g |
| ύψος | 84 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
Σύνδεση
1 σχόλια
5 Οκτωβρίου 2023 5:53 μ.μ.
Schön und sicher
Ich benutze diese formschöne Kunststoffdose für meine handgemachten Peelings. Diese Dose ist stabil und durch die Abdeckscheibe ist sie auch auslaufsicher.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.



