Potíria kai fiales 50 ml φιάλη roll-on, γυάλινη, παγωμένη, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100039420
50 ml φιάλη roll-on, γυάλινη, παγωμένη, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,01 €
60
3,71 €
7%
120
3,02 €
24%
300
2,72 €
32%
780
2,46 €
38%
1.500
2,26 €
43%
2.700
2,09 €
47%
5.346
1,93 €
51%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,01 € 4,01 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι roll-on των 50 ml είναι συμβατό με έναν πρακτικό εφαρμοστή roll-on, που επιτρέπει ακριβή και ομοιόμορφη εφαρμογή υγρών. Μέσω της προαιρετικής χρήσης του roll-on, η δοσολογία γίνεται πιο εύκολη και εξασφαλίζεται η εφαρμογή χωρίς σταγόνες. Το μπουκάλι είναι ιδανικό για στοχευμένη χρήση προϊόντων φροντίδας ή αρωματοθεραπείας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 60 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 38 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 77 g |
| ύψος | 88 mm |
| Χρώμα | Λευκό ματ |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι roll-on των 50 ml είναι συμβατό με έναν πρακτικό εφαρμοστή roll-on, που επιτρέπει ακριβή και ομοιόμορφη εφαρμογή υγρών. Μέσω της προαιρετικής χρήσης του roll-on, η δοσολογία γίνεται πιο εύκολη και εξασφαλίζεται η εφαρμογή χωρίς σταγόνες. Το μπουκάλι είναι ιδανικό για στοχευμένη χρήση προϊόντων φροντίδας ή αρωματοθεραπείας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 60 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 38 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 77 g |
| ύψος | 88 mm |
| Χρώμα | Λευκό ματ |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




