Potíria kai fiales 50 ml φιάλη Roll-On, γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100016600
50 ml φιάλη Roll-On, γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,49 €
12
1,46 €
2%
20
1,40 €
6%
60
1,38 €
7%
120
1,13 €
24%
240
1,09 €
26%
540
1,05 €
29%
1.005
0,90 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,49 € 1,49 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ρολό μπουκάλι 50 ml. Το ένθετο roll-on κάνει το μπουκάλι ιδανικό για τη στοχευμένη διανομή υγρών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 60 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 38 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 77 g |
| ύψος | 88 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ρολό μπουκάλι 50 ml. Το ένθετο roll-on κάνει το μπουκάλι ιδανικό για τη στοχευμένη διανομή υγρών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 60 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 38 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 77 g |
| ύψος | 88 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




