Potíria kai fiales 388 ml βάζο μελιού, στόμιο: Twist Off (TO 82)
Κωδικός άρθρου : 100038800
388 ml βάζο μελιού, στόμιο: Twist Off (TO 82)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,59 €
50
0,58 €
1%
100
0,57 €
3%
250
0,43 €
27%
750
0,42 €
28%
1.748
0,40 €
32%
3.496
0,39 €
33%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,59 € 0,59 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το γυάλινο βάζο μελιού 388 ml με Twist Off άνοιγμα (TO 82) είναι η τέλεια επιλογή για μελισσοκόμους και λάτρεις του μελιού. Διατηρεί το μέλι φρέσκο και προστατεύει από την υγρασία, ιδανικό επίσης για μαρμελάδες.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 388 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 388 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 210 g |
| ύψος | 92,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το γυάλινο βάζο μελιού 388 ml με Twist Off άνοιγμα (TO 82) είναι η τέλεια επιλογή για μελισσοκόμους και λάτρεις του μελιού. Διατηρεί το μέλι φρέσκο και προστατεύει από την υγρασία, ιδανικό επίσης για μαρμελάδες.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 388 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 388 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 210 g |
| ύψος | 92,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





