Le Parfait 3.000 ml βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Le Parfait Super Bocal', στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100038660
3.000 ml βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Le Parfait Super Bocal', στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
10,20 €
20
9,90 €
2%
50
9,60 €
5%
100
9,39 €
7%
250
7,67 €
24%
500
7,40 €
27%
1.000
7,15 €
29%
2.000
6,13 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Ποιότητα Κατασκευάζεται στη Γαλλία! Το συρμάτινο βάζο «Le Parfait Super Bocal» 3000 ml είναι ένα κλασικό συρμάτινο βάζο από την παραδοσιακή γαλλική μάρκα «Le Parfait», το οποίο συνοδεύεται από ασορτί γυάλινο καπάκι και χαρακτηριστικό πορτοκαλί ελαστικό δακτύλιο σφράγισης και είναι ιδανικό για την αποθήκευση όλων των ειδών τροφίμων. Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη.
| Όγκος - συνιστώμενος | 3000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 137 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 1463 g |
| ύψος | 282 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Berlin Packaging France SAS, 470 Promenade des Anglais, 06200 Nizza, Frankreich, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ποιότητα Κατασκευάζεται στη Γαλλία! Το συρμάτινο βάζο «Le Parfait Super Bocal» 3000 ml είναι ένα κλασικό συρμάτινο βάζο από την παραδοσιακή γαλλική μάρκα «Le Parfait», το οποίο συνοδεύεται από ασορτί γυάλινο καπάκι και χαρακτηριστικό πορτοκαλί ελαστικό δακτύλιο σφράγισης και είναι ιδανικό για την αποθήκευση όλων των ειδών τροφίμων. Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη.
| Όγκος - συνιστώμενος | 3000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 137 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 1463 g |
| ύψος | 282 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Berlin Packaging France SAS, 470 Promenade des Anglais, 06200 Nizza, Frankreich, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.













