Luigi Bomioli 250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Optima Fine Wine', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100032150
250 ml γυάλινο μπουκάλι 'Optima Fine Wine', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,52 €
12
3,42 €
2%
56
3,32 €
5%
112
3,25 €
7%
196
2,65 €
24%
392
2,57 €
26%
672
2,46 €
30%
1.344
2,12 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,52 € 3,52 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Optima Fine Wine» των 250 ml από τη σειρά προϊόντων Optima της παραδοσιακής ιταλικής μάρκας LUIGI BORMIOLI προσφέρει στο κρασί σας ένα ελκυστικό νέο δοχείο για σερβίρισμα. Το ενσωματωμένο γυάλινο ανάγλυφο με την ποσότητα γέμισης και την επιγραφή 'Fine Wine' μαγνητίζει απόλυτα τα βλέμματα. Υπάρχει επίσης ένα σημάδι βαθμονόμησης. Διατίθεται σε μεγέθη 250ml, 500ml και 750ml.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 57 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 209 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Optima Fine Wine» των 250 ml από τη σειρά προϊόντων Optima της παραδοσιακής ιταλικής μάρκας LUIGI BORMIOLI προσφέρει στο κρασί σας ένα ελκυστικό νέο δοχείο για σερβίρισμα. Το ενσωματωμένο γυάλινο ανάγλυφο με την ποσότητα γέμισης και την επιγραφή 'Fine Wine' μαγνητίζει απόλυτα τα βλέμματα. Υπάρχει επίσης ένα σημάδι βαθμονόμησης. Διατίθεται σε μεγέθη 250ml, 500ml και 750ml.
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 57 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 209 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




