Luigi Bomioli 200 ml βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Lock-Eat', στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100032080
200 ml βάζο με σύρμα κλεισίματος 'Lock-Eat', στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,14 €
12
5,93 €
3%
48
5,78 €
5%
96
5,63 €
8%
192
4,39 €
28%
384
4,21 €
31%
768
4,05 €
34%
1.536
3,91 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Γυάλινο μπουκάλι σε κομψό σχέδιο - επίπεδο - που λεπταίνει προς τα πάνω. Στην παράδοση περιλαμβάνεται ξύλινη λαβή φελλός ΤΥΠΟΣ Μ
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 84 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 380 g |
| ύψος | 79 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Γυάλινο μπουκάλι σε κομψό σχέδιο - επίπεδο - που λεπταίνει προς τα πάνω. Στην παράδοση περιλαμβάνεται ξύλινη λαβή φελλός ΤΥΠΟΣ Μ
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 84 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 380 g |
| ύψος | 79 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




