Potíria kai fiales 1000 ml φιάλη PET Universal, πλαστικό, στόμιο: PCO28
Κωδικός άρθρου : 100020800
1000 ml φιάλη PET Universal, πλαστικό, στόμιο: PCO28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,18 €
50
1,11 €
5%
100
1,08 €
8%
250
0,88 €
25%
539
0,85 €
27%
1.078
0,83 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,18 € 1,18 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι ποτού των 1000 ml μας είναι κατασκευασμένο από διαυλές πλαστικό PET, το οποίο είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό και μακράς διάρκειας. Το υλικό είναι 100% ανακυκλώσιμο, καθιστώντας το μπουκάλι φιλικό προς το περιβάλλον. Ο μοντέρνος, διαφανής σχεδιασμός επιτρέπει εύκολο έλεγχο της στάθμης του υγρού και προσδίδει στο μπουκάλι μια ελκυστική εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1040 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 81 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Αυστρία |
| βάρος | 33 g |
| ύψος | 257 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PCO 28 |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι ποτού των 1000 ml μας είναι κατασκευασμένο από διαυλές πλαστικό PET, το οποίο είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό και μακράς διάρκειας. Το υλικό είναι 100% ανακυκλώσιμο, καθιστώντας το μπουκάλι φιλικό προς το περιβάλλον. Ο μοντέρνος, διαφανής σχεδιασμός επιτρέπει εύκολο έλεγχο της στάθμης του υγρού και προσδίδει στο μπουκάλι μια ελκυστική εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1040 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 81 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Αυστρία |
| βάρος | 33 g |
| ύψος | 257 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PCO 28 |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





